Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-kart... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Wallburg-Egon-Zorad-Erno-1911-2004-Kocsmaban-Akvarell-papir-karton-jelzett-22x15-cm-Jo~II1627089
1627089
10300
314
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-karton, jelzett, 22x15 cm Jó fa keretben. Enyhén foltos
: vörös_iván