Kenyai harcosok, intarziás fa kép, paszpartuban, fa keretben, 34×22 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~100011/Kenyai-harcosok-intarzias-fa-kep-paszpartuban-fa-keretben-34C39722-cm~II1723157
1723157
11483
314
Flea Market
Beschreibung: Kenyai harcosok, intarziás fa kép, paszpartuban, fa keretben, 34×22 cm
: vörös_iván