Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.