15199.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Ifjúsági Játékok Vezérkönyve. Összeállította: Király Dezső. Bp.,1944, (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt.), 436 p. V. kiadás. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.