Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/313/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~400011/Vegzet-es-gondviseles-Levelezes-Stolz-Albannal-Sajto-ala-rend-Dr-Mayer-Gyula-Ford-Tabo~II1644758
1644758
15910
313
Books: Religion
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné.
Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben.
: vörös_iván