15007.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc, Dr. Tonelli Sándor, Sz. Szigethy Vilmos. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1927, Magyar Városok Monográfiája. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.