15692.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.