Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/313/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~400016/Az-oroszorszagi-hadifogsag-kepekben-Szerk-Fejes-Istvan--Fejes-Gyula-Rakospalota-1931-sze~II1715843
1715843
15454
313
Books: Military
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Gerince hiányzik, sérült vászonkötésben.
: tánczos_gábor