15252. 313. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jura
4 400 HUF
0 HUF
Kiszely Gyula: A magyar államkormányzás jövője. 1. kötet. Bp., [1928], Vármegyei Könyvkiadó, (Pesti Könyvny.) VIII, 245 p., 3 sztl. lev.; Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván