1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Második rész. Bp.,1893, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopottas állapotban.