Petiscus, (August Heinrich): Az Olympos. Görög-római mythologia. Függelékül a germán népek istentana. -- nyomán szerk.: Geréb József. 2. átdolg. kiadás. Geréb József. 2. átdolg. kiadás. Bp. 1901. Athenaeum. VI, 288 l. 10 t. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben.