H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.