Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 193 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, ex libris-szel.