15959.
313. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Hunyady János. Históriai dráma. Bp.,1816, Királyi Magyar Universitás. 1 t. (Hunyady János rézmetszetű képe, Blasius Höfel munkája)+10+308 p. Első kiadás. Korabeli papírkötés, kopott, sérült hátsó kötéstáblával, néhány lapon folt, lyuk.