cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/313/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/cca-1920-Hazioltar-a-szent-csaladdal-festett-porcelan-figura-Wachet-und-betet-feliratu-kivC3~II1568554
1568554
11181
313
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
: ttg