Herendi harang virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/313/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Herendi-harang-virag-mintas-mokkas-csesze-es-alj-kezzel-festett-jelzett-kopott-aranyozas~II1717819
1717819
11117
313
4200
Beschreibung: Herendi harang virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás
: vörös_iván