11190. 313. Gelaufene Fernauktion Gläser
20 000 HUF
0 HUF
1905 Emlék pohár, Schweidel József (1796-1849) Zombori szoboravatására készített pohár, kézzel festett, kopott aranyozással, csorba nélkül, m:11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván