Besnyő Éva (1910-2003): A tavasz. Vintage fotóművészeti alkotás. Pecséttel jelezve. Szélén kis beszakadással, saroktörés. / Vinatge photo. Marked with seal. Small tear on the side, dog-ear. 24x29 cm