19116. 312. Gelaufene Fernauktion Juwelen
24 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) négyszögletes, bordázott, belül aranyozott névjegykártyatartó, jelzett, 7,8x6 cm, nettó: 90,4 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván