C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer.
Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p.
A könyvben számos illusztrációval,képpel.
A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a címlapon ex-libris beírással.A lapok foltosak. Az 1. és 5. kötet hátsó védőlapján és kötéstábláján firkával. A 2. kötet kötése sérült, viseltes. 1. és 5. kötetben aláhúzások és jegyzetek.
Német nyelvű ipartörténeti munka, a 1870-es évekből Otto Spamer kiadásában. / Industrial history in German language from the years of 1870. It is a beautiful cloth binding book with a lot of illustrations, and pictures.
The second book's binding is damaged. In the first and the fifth book some writings, and scribbles. The book covers and rootlets are a little bit tattered, and some pages are spotty, but the alltogether in good condition.
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés,