Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~300010/Dr-Moravcsik-Erno-Emil-Gyakorlati-elmekortan-Bp-1897-Magyar-Orvosi-Konyvkiado-Tarsulat-K~II1666026
1666026
15556
312
Books: Social sciences
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
: tánczos_gábor
Katalognummer: