15091.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.