15133.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Fritz Ohle: Az ismeretlen Szaharában.A. Aschenborn rajzaival. /Ford.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1931. Dante. Aranyozott egészvászon kötésben.