https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Martin, F.:Naturgeschichte für die Jugend beiderlei Geschlechts. Mit 262 Abbildungen auf 32 Tafeln. Stuttgart, 1864. Schmidt & Spring, 32 színezett fametszetes táblával. Korabeli félvászon kötésben, néhány lap foltos, egyébként jó állapotban. / With 32 colored woodcuts. In half linen binding, in good condition
15519.

Martin, F.:Naturgeschichte für die Jugend beiderlei Geschlechts. Mit 262 Abbildungen auf 32 Tafeln. Stuttgart, 1864. Schmidt & Spring, 32 színezett fametszetes táblával. Korabeli félvászon kötésben, néhány lap foltos, egyébként jó állapotban. / With 32 colored woodcuts. In half linen binding, in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
15520.

A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Vángel Jenő]: Állatok képes természetrajza. Az ifjuság számára. Bp. [1902]. Athenaeum. 2 sztl. lev. 449 l. 23 t. (színes lithográfiák).. Gazdag szövegközti képanyaggal. A 23 táblával komplett! Festett, javított egészvászon-kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
15521.

Vángel Jenő]: Állatok képes természetrajza. Az ifjuság számára. Bp. [1902]. Athenaeum. 2 sztl. lev. 449 l. 23 t. (színes lithográfiák).. Gazdag szövegközti képanyaggal. A 23 táblával komplett! Festett, javított egészvászon-kötésben, az eredeti borító felhasználásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy Orvosi könyv tétel, részben háború előtti könyvekkel: 18 könyv Dr. Müller Vilmos: Klinikai diagnosztika. Bp., 1939, Jendrassik Herzog: A belorvostan tankönyve I.-II. Hetényi Géza: Belgyógyászat I-II. Kiss Ferenc: Rendszeres Bonctan, Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I-II., Kiss Ferencz: Rendszeres boncztan 1. (1946), Balogh Károly Fogászat, Dr. Simon Béla: Stomatológiai diagnosztika, Zoltán Imre: Nőgyógyászat; Somogyi Endre: Az igazságügyi orvostan alapjai; Endes Pathológia I-II. ; Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I.-II. (A képen nem szerepel az összes)
15522.

Nagy Orvosi könyv tétel, részben háború előtti könyvekkel: 18 könyv Dr. Müller Vilmos: Klinikai diagnosztika. Bp., 1939, Jendrassik Herzog: A belorvostan tankönyve I.-II. Hetényi Géza: Belgyógyászat I-II. Kiss Ferenc: Rendszeres Bonctan, Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I-II., Kiss Ferencz: Rendszeres boncztan 1. (1946), Balogh Károly Fogászat, Dr. Simon Béla: Stomatológiai diagnosztika, Zoltán Imre: Nőgyógyászat; Somogyi Endre: Az igazságügyi orvostan alapjai; Endes Pathológia I-II. ; Magyar-Petrányi: A belgyógyászat alapvonalai I.-II. (A képen nem szerepel az összes)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gartner Pál: Lelki betegségek keletkezése és gyógyítása. Bp.,é.n., Novák Rudolf, 174+2 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15523.

Dr. Gartner Pál: Lelki betegségek keletkezése és gyógyítása. Bp.,é.n., Novák Rudolf, 174+2 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gróf Béla-Révy Dezső: Gazdasági növénytan. Gazdasági népkönyvtárak és gazdasági iskolák számára. Bp., 1929, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
15524.

Dr. Gróf Béla-Révy Dezső: Gazdasági növénytan. Gazdasági népkönyvtárak és gazdasági iskolák számára. Bp., 1929, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.
15525.

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félbőrkötés, kissé kopottas gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerkesztette: Kapronczay Károly dr. - Magyar László dr. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban.
15526.

A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerkesztette: Kapronczay Károly dr. - Magyar László dr. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Kollár Lajos: Műanyagok fogászati alkalmazása. Bp., 1959, Medicina. Papírkötésben, jó állapotban.
15527.

Kollár Lajos: Műanyagok fogászati alkalmazása. Bp., 1959, Medicina. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. G. Guttmann: Gyógyíthatók-e a tüdőbajok? Berlin, é. n., Puhlmann és Társa. Kiadói papírkötésben.
15528.

Dr. G. Guttmann: Gyógyíthatók-e a tüdőbajok? Berlin, é. n., Puhlmann és Társa. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
M. Platen: Die Neue Heilmethode. II. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, , Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó táblákkal, 874-879 oldalak között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, német nyelven./ Linen-binding, without tables, from 874 to 879 without pages, some pages are coming out, in German language, in poor condition.
15529.

M. Platen: Die Neue Heilmethode. II. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, , Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó táblákkal, 874-879 oldalak között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, német nyelven./ Linen-binding, without tables, from 874 to 879 without pages, some pages are coming out, in German language, in poor condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
15530.

Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse