https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 21

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Bimbó József: Helikopterek a korszerű harcban. Bp.,1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15329.

Dr. Bimbó József: Helikopterek a korszerű harcban. Bp.,1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Rádiólokáció 13. sz. Magyar Repülő Szövetség kiadása repülést tanulmányozó körök részére. Bp., é.n, Magyar Repülő Szövetség, Vörös Csillag Nyomda-ny., 61 p. Kiadói papírkötés.
15330.

Rádiólokáció 13. sz. Magyar Repülő Szövetség kiadása repülést tanulmányozó körök részére. Bp., é.n, Magyar Repülő Szövetség, Vörös Csillag Nyomda-ny., 61 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15331.

Robin Cross: Az ardenneki ütközet. Fordította Bilik Péter. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15332.

Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés.
15333.

Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Kiss Zoltán László: A magyar katonai elit. 1945-1989. Bp., 2005, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Egyetemi Kiadó, 524 p. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapja hiányzik, de egyébként jó állapotban.
15334.

Kiss Zoltán László: A magyar katonai elit. 1945-1989. Bp., 2005, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Egyetemi Kiadó, 524 p. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapja hiányzik, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Győri László (szerk.): Magyar katonák Európáért. Bp., é.n.
15335.

Győri László (szerk.): Magyar katonák Európáért. Bp., é.n.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Major István: Honvédélményeim 1848-49-ből. Bp.,1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15336.

Major István: Honvédélményeim 1848-49-ből. Bp.,1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
15337.

Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer:
Hier können Sie folgen, welches Los im Raum ausgerufen wird. Sie können lizitieren auf der Seite des Loses.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse