15488.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Pali Bácsi: A kis konyhakertész. [Falusi könyvtár 43.] Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, intézményi bélyegzővel.