15378.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 600 HUF
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition