Robert Schmidt: Das Porzellan als Kunstwerk und Kulturspiegel. München,(1925), F. Bruckmann, 261 p. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, német nyelven.