Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~300006/Grandville-JJ-Les-Fleurs-animees-I-Paris-1847-Gonet-28-szinezett-acelmetszettel-Aranyozo~II1147043
1147043
15465
312
70000
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
70 000 HUF 189,19 EUR , 205,88 USD
Beschreibung: Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.
: tánczos_gábor