15441.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.