Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 139

15434.

Rufpreis:
800 HUF
15435.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Anna-Karola Krauße: A festészet története. A reneszánsztól napjainkig. Bp.,1995, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült gerinccel, szakadt borítóval.  Művészeti kislexikon. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15436.

Rufpreis:
1 200 HUF
D Fehér Zsuzsa, Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben.
15437.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar művészeti kislexikon-kezdetektől napjainkig. Szerk.: Körber Ágnes. Bp., 2002, Enciklopédia Könyvkiadó. Rengeteg színes képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
15438.

Rufpreis:
1 200 HUF
Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
15439.

Rufpreis:
800 HUF
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15440.

Rufpreis:
1 000 HUF
15441.

Rufpreis:
3 000 HUF
15442.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15443.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban.
15444.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Borsos Miklós: Visszanéztem félutamból. Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.  B(orsosné) Kéry Ilona: Kertem. Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15445.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF