https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 139

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15374.

Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.
15375.

Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1943), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, hiányzó borítékkal, az elülső szennylap hiányzik.
15376.

Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1943), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, hiányzó borítékkal, az elülső szennylap hiányzik.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
3
Gustave Doré: Die Taten des Hercules. Die Komische Bibliothek. Erlenbach-Zürich-Leipzig, 1922, Eugen Rentsch. Gustave Doré illusztrációival. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, with illustrations of Gustave Doré, in German language.
15377.

Gustave Doré: Die Taten des Hercules. Die Komische Bibliothek. Erlenbach-Zürich-Leipzig, 1922, Eugen Rentsch. Gustave Doré illusztrációival. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, with illustrations of Gustave Doré, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition
15378.

Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
2
Artis orbis. Kollektion / Collection 2013. Goebel tárgykatalógus, papírkötésben, jó állapotban.
15379.

Artis orbis. Kollektion / Collection 2013. Goebel tárgykatalógus, papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15380.

Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Truppel Károly: Művészi oktatás. A művészetek nemzeti irányú fejlődése és a művészi érzék fejlesztése ápolása az iskolában. Fehértemplom, 1899, Szerzői kiadás, (Wunder Gyula Könyvnyomdája-ny.), 38 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
15381.

Truppel Károly: Művészi oktatás. A művészetek nemzeti irányú fejlődése és a művészi érzék fejlesztése ápolása az iskolában. Fehértemplom, 1899, Szerzői kiadás, (Wunder Gyula Könyvnyomdája-ny.), 38 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15382.

Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Román Károly könyvjegyei. A Magyar Exibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete Kiadványai I. Bp., 1932. Nagyváradi Kálvin könyvnyomda. Papír mappában.
15383.

Román Károly könyvjegyei. A Magyar Exibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete Kiadványai I. Bp., 1932. Nagyváradi Kálvin könyvnyomda. Papír mappában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
15384.

Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15385.

Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse