Jókai Mór: Dekameron.+Erdély aranykora. Bp., 1910-é.n., Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince kissé sérült és kopott, a másik kötet kopott.