B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.