Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 350

15771.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Majzik Imre: Kisded Múzsa. Buda, 1805, Landerer Anna. Kartonált papírkötésben.
15772.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
15773.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajzát Toncz Tibor készítette. Bp., 1939, Révai. Kiadói, festett halina-kötésben, foltos borítóval.
15774.

Rufpreis:
1 200 HUF
Családi Kis Lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Újság Lapvállalat Kft. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15775.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Második, változatlan kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
15776.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szerb Antal: Madelon, az eb. Révai könyvtár 7. Bp.,1947, Révai, 192 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
15777.

Rufpreis:
1 600 HUF
15778.

Rufpreis:
800 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. 1870. Franklin-Társulat. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítók és a gerincek kopottasak, a kötéstábla sarkai sérültek.
15779.

Rufpreis:
6 000 HUF
15780.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jókai Mór: Színművek. I-III. kötet. Regény. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopott aranyozással.
15781.

Rufpreis:
1 800 HUF
15782.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF