Zsolnay mitológiai jelenetes mokkás csésze és alj, jelzett, kopott, d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Zsolnay-mitologiai-jelenetes-mokkas-csesze-es-alj-jelzett-kopott-d-8-es-15-cm~II1708277
1708277
11157
312
Beschreibung: Zsolnay mitológiai jelenetes mokkás csésze és alj, jelzett, kopott, d: 8 és 15 cm
: vörös_iván