11173. 312. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi bonbonier, matricás jelzett, apró kopásokkal, 11×10×5 cm + Hollóházi tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11×5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván