Gránit fehér tál, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20 és 23 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Granit-feher-tal-2-db-jelzett-kopasnyomokkal-d-20-es-23-cm~II1708109
1708109
11181
312
Beschreibung: Gránit fehér tál, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20 és 23 cm
: vörös_iván