Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Mester-Jozsef--Emlekek-Adyrol-Papirmetszet-jelzett-uvegezett-keretben-39C39730-cm~II1413237
1413237
10124
312
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm
: vörös_iván