10070. 312. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
16
0 HUF
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kis szakadással, 34,5×25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván