Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest, Panoráma, rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Csurgoi-Mate-Lajos-1931-2001-Budapest-Panorama-rezkarc-papir-jelzett-sorszamozott-4V~II1641758
1641758
10040
312
Beschreibung: Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest, Panoráma, rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 4/VIII. 51x26 cm
: tánczos_gábor
Katalognummer: