3 db részben alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzettek, különböző... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~2/3-db-reszben-alkalmi-kisgrafika-rezkarc-papir-jelzettek-kulonbozo-meretben~II1708679
1708679
10564
312
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: 3 db részben alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzettek, különböző méretben
: ekb