Drucksachen

Zahl der Lose: 248

cca 1900 Ricordo di Firenze, Roma, Genova, Venice 5 db képes és képeslapos leporelló / 5 picture and postcard booklets
12653.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske
12654.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
1901 Journal Amusant No. 100, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12655.

Rufpreis:
1 400 HUF
1901 Torockó, a járási főszolgabíró levele Sebes Pál (?-1907) miniszteri tanácsos részére 48-49-es honvéd igazolása ügyében
12656.

1901 Torockó, a járási főszolgabíró levele Sebes Pál (?-1907) miniszteri tanácsos részére '48-49-es honvéd igazolása ügyében

Rufpreis:
1 800 HUF
12657.

Rufpreis:
3 000 HUF
12658.

Rufpreis:
3 000 HUF
12659.

Rufpreis:
3 000 HUF
1905 a Művészi ipar 1. évf. 1. lapszáma (szerk.: Hamvay Ödön), érdekes írásokkal
12660.

Rufpreis:
1 200 HUF
1905 Magyar Nyomdászok Évkönyve. 20. évf. Szerk.: Novák László, László Dezső. Bp., 1905, Könyvnyomdászok Szakköre, Hornyánszky Viktor-ny., 178+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a 62-67. és 140-143. oldalak közötti lapokon hiánnyal.  Számos illusztrációval, melléklettel, reklámmal. Számos érdekes írással, közte: Heller Ignác: A magyar címer a nyomdásziparban.
12661.

Rufpreis:
1 000 HUF
12662.

Rufpreis:
1 200 HUF
12663.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1910-1930 Hogy utazzunk a Cunard Line vöröskéményes gyorshajóival közvetlenül Kanadába. Bp., é. n., Cunard. Sérült papírkötésben, foltos.
12664.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: