1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1905 Magyar Nyomdászok Évkönyve. 20. évf. Szerk.: Novák László, László Dezső. Bp., 1905, Könyvnyomdászok Szakköre, Hornyánszky Viktor-ny., 178+2 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a 62-67. és 140-143. oldalak közötti lapokon hiánnyal. Számos illusztrációval, melléklettel, reklámmal. Számos érdekes írással, közte: Heller Ignác: A magyar címer a nyomdásziparban.