1943 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 551 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel.