Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 53

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, F. Braun in Wien gyártó jelzéssel, eredeti V. MAYERS SÖHNE jelzésű dísztokban T:1-,2 kis zománchiba /  Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon gold plated, enamelled decoration with ribbon and makers mark F. Braun in Wien in original case with V. MAYERS SÖHNE mark C:AU,XF small enamell error NMK 212.
31572.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, "F. Braun in Wien" gyártó jelzéssel, eredeti "V. MAYERS SÖHNE" jelzésű dísztokban T:1-,2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon and makers mark "F. Braun in Wien" in original case with "V. MAYERS SÖHNE" mark C:AU,XF small enamell error NMK 212.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után jelzett Ag kitüntetés, mellette szalag (15,2g/35mm) T:2 ph. Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal hallmarked Ag decoration with unattached ribbon (15,2g/35mm) C:XF edge error
31573.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után" jelzett Ag kitüntetés, mellette szalag (15,2g/35mm) T:2 ph. Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" hallmarked Ag decoration with unattached ribbon (15,2g/35mm) C:XF edge error

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:2 kis ph.
31574.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:2 kis ph.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
18
~1919-1922. Keresztény Nemzeti Párt Br jelvény (30x32mm) T:2 cserélt tű
31575.

~1919-1922. "Keresztény Nemzeti Párt" Br jelvény (30x32mm) T:2 cserélt tű

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
31576.

Rufpreis:
2 000 HUF
~1920-1930. Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium zománcozott jelvény (34x54mm) + Kispesti M. Kir. Áll. Deák Ferenc Reálgimnázium zománcozott jelvény (36x50mm) T:2,2- zománchibák, egyikről hiányzik a tű
31577.

~1920-1930. "Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium" zománcozott jelvény (34x54mm) + "Kispesti M. Kir. Áll. Deák Ferenc Reálgimnázium" zománcozott jelvény (36x50mm) T:2,2- zománchibák, egyikről hiányzik a tű

Rufpreis:
2 400 HUF
~1920-1930. Munkát Minden Magyarnak(?) fém kitűző, egy korabeli szélsőjobboldai párt jelmondata(?) (21mm) T:2
31578.

~1920-1930. "Munkát Minden Magyarnak(?)" fém kitűző, egy korabeli szélsőjobboldai párt jelmondata(?) (21mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
31579.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
31580.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
~1930. BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) 1869 zománcozott kitűző BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (14,5x12mm) + DN Pest-Buda / Állami Pénzverő, Budapest Br kitűző (15mm) T:2
31581.

~1930. "BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) 1869" zománcozott kitűző "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (14,5x12mm) + DN "Pest-Buda / Állami Pénzverő, Budapest" Br kitűző (15mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF
~1930. Hungaria Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:1-
31582.

~1930. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930-1940. Nyári Egyetem - Debrecen zománcozott Br jelvény, hátoldalon LUDVIG BP gyártói jelzés T:1-
31583.

~1930-1940. "Nyári Egyetem - Debrecen" zománcozott Br jelvény, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzés T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF