Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 19

Kaul, F. K.: Az Eichmann-ügy. Bp., 1965, Kossuth. Vászonkötésben, jó állapotban.
16731.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Dubnov, Simon: A zsidóság története. Bp., 1991, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
16732.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Ferdinand Ossendowski: In den Dschungeln der Wälder und Menschen. Frankfurt A.M., 1924, Frankfurter Societäts-Druckerei. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16733.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Italien: Lombardei und Piemont. München, 1958, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 15.). Térképmelléklettel. Papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16734.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16735.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16736.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Szilassy Nadine: Versek. Császár Elemér előszavával. Bp.,(1938),(Révai-nyomda.), Szerzői kiadás. Papírkötésben.
16737.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
1945 Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológus személyi igazolványa
16738.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16739.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés.
16740.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Dr. Mössmer Pál: A német tudományos szocializmus. Bp., 1908, Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászonkötésben.
16741.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
16743.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF