15280.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
Gaillard, Émile: Les Alpes du Dauphiné. 2. köt.: Le haut Dauphiné. 1. rész: La Meije et lees Ecrins (du Singal de Pied-Montet au Col de la Temple). Chambéry, 1929, M. Dardel. Térképmellékletekkel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.