Stein Lajos (szerk.): A társadalom I.-II. A Műveltség Könyvtára. Budapest, 1908 Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói díszes, aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban!