Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.